O nas

Marka Grey and Blue powstała z inspiracji codziennością, wygodą i prostotą projektu. To ubrania wysokiej klasy, dla każdego kto chce poczuć się swobodnie, a jednocześnie nosić coś wyjątkowego i unikalnego.

Nasza odzież i akcesoria to projekty autorskie, które wypuszczamy w krótkich, pojedynczych seriach. To właśnie cecha manufaktury, małej profesjonalnej produkcji przyczyniła się do powstania tych unikalnych ubrań.

Tradycja szycia w Polsce sięga wielu stuleci. Dlatego też Grey and Blue powierza swoje projekty wyłącznie polskim szwalniom, o ugruntowanej pozycji oraz międzynarodowej renomie. Każdego dnia profesjonaliści wkładają serce i emocje, aby nasze ubrania cieszyły oko i zaspokajały potrzeby duszy Polek.

Materiały, z których tworzymy są wysokiej klasy połączeniem tkanin naturalnych z minimalnymi domieszkami syntetyków (do 4%). Selekcjonujemy je z najwyższą starannością, mając na uwadze komfort i wygodę użytkowania. Muszą być przyjemne w dotyku oraz wyglądać przez długi okres użytkowania rewelacyjnie. To właśnie cechy produktów oferowanych przez Grey and Blue. Dołącz do naszych Klientów i poczuj jak wygodna może być Twoja codzienność!

Zapraszamy, Zespół Greyandblue.pl